KANCELARIA GELIŃSKI

Doradztwo Podatkowe

Rota ślubowania złożonego przez Piotra Gelińskiego w dniu 13.12.2007 r. wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych:

"Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich."

Kontakt:
Kancelaria Geliński
ul. Andersena 8B
83-110 Tczew
Tel. 502 944 780
kancelaria@gelinski.pl
< Pobierz wizytówkę >

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów świadczymy usługi doradztwa podatkowego również zdalnie, z zachowaniem wszystkich zasad świadczenia usług profesjonalnych.


W przypadku chęci skorzystania z usług doradztwa podatkowego świadczonych zdalnie zapraszamy do kontaktu na adres e-mail kancelaria@gelinski.pl

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych kancelaria działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zgodne z odpowiednimi przepisami, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE. W przypadku kontaktu elektronicznego stosowna klauzula informacyjna (polityka prywatności) udostępniana jest w wersji elektronicznej podczas pozyskiwania danych osobowych (zgodnie z art. 13 wskazanego Rozporządzenia).© Copyright by Ximple, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Szablon stworzony przez GRX.pl