KANCELARIA GELIŃSKI

Doradztwo Podatkowe

Rota ślubowania złożonego przez Piotra Gelińskiego w dniu 13.12.2007 r. wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych:

"Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich."

Kontakt:
Kancelaria Geliński
ul. Andersena 8B
83-110 Tczew
Tel. 502 944 780
kancelaria@gelinski.pl
< Pobierz wizytówkę >

Kancelaria kieruje usługi do szerokiego grona Klientów i takie też szerokie grono Klientów z usług korzysta.


W gronie Klientów kancelarii jest wiele osób fizycznych, głównie przedsiębiorców. Usługi są świadczone również na rzecz wszelkiego rodzaju spółek, a także dla organizacji (fundacji, wspólnot mieszkaniowych). Pracuję dla wielu Klientów zagranicznych lub spółek z udziałem kapitału zagranicznego. Klienci działają w wielu branżach, m.in. nieruchomościach, energetyce, turystyce, w branży finansowej, chemicznej, metalowej, samochodowej, transportowej i spożyczej.

Oferta kancelarii skierowana jest również do profesjonalistów - kancelarii prawnych i biur rachunkowych o tradycyjnym profilu prawniczym / księgowym, którym oferuję pomoc i wsparcie w sprawach podatkowych, w najlepszym interesie Klientów. Dotychczas stale współpracujemy na tej zasadzie z kilkunastoma kancelariami prawnymi i biurami rachunkowymi.

Co istotne i doceniane przez Klientów, wszystkich Klientów traktujemy z równą powagą i zainteresowaniem, co znajduje potwierdzenie w wielu pisemnych referencjach.

Wszystkim Klientom dziękujemy za dotychczasową współpracę, a nowych Klientów zapraszamy do kontaktu.


© Copyright by Ximple, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Szablon stworzony przez GRX.pl